Sterowanie z urządzenia mobilnego

Koniec roku już za kilka godzin. Tymczasem w pracowni trwają jeszcze testy kolejnych części systemu sterowania. Szczególnie mocno testujemy działanie naszej aplikacji mobilnej. Dzięki niej można już obecnie przygotować projekt makiety z podziałem na segmenty, konfigurację kontrolerów segmentów, dodawać obiekty na poszczególnych segmentach, obserwować statusu komunikacji z systemem interlockingowym, podglądać dziennik zdarzeń systemowych oraz przetestować działanie podłączonych urządzeń sterowania ruchem.

Co dalej?

W następnym kroku testy działania przebiegów i blokowania urządzeń z użyciem detektorów niezajętości odcinków. Tym samym, powoli zbliża się czas wydania pierwszej wersji aplikacji na urządzenia z systemem Android. Początkowo aplikacja będzie dostępna dla grupy testowej. Szczegóły wkrótce! Jeśli nie chcesz czegoś przegapić dołącz do nas i obserwuj nas w mediach społecznościowych.

A jeśli nie chcę telefonów i tabletów?

Nic straconego. Rozwiązanie mobilne ma swoje niewątpliwe plusy. I minusy. Nie jest to jednak jedyny przygotowywany sposób sterowania. W przygotowaniu jest cześć typowo sprzętowa. Dowiedz się jako może funkcjonować Twój fizyczny pulpit.

Przygotowujesz się do budowy makiety? Bądź na bieżąco dzięki newsletterowi!

Wybierz, w jaki sposób chcesz otrzymywać od nas informacje:

Pamiętaj że w każdej chwil możesz się wypisać z subskrybcji klikając w link podany w stopce wiadomości.

Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia.Dowiedz się więcej o praktykach prywatności Mailchimp tutaj.

A jakie inne rodzaje semaforów Ty wykorzystujesz na swojej makiecie? Daj znać w komentarzu!