Nowa wersja kontrolera semaforów

W ostatnim czasie trwały prace na nową wersją układu do sterowania pojedynczym semaforem Trainbrains 0001. Dzięki zebranym opiniom od naszych klientów, wprowadziliśmy kilka zmian, dzięki którym chcemy ulepszyć obecną wersję układu.

Zmiany w nowej wersji

Okazało się, że największe kłopoty sprawiało odpowiednie zasilanie układu. Nie był odporny na napięcie zasilania inne niż wynikające z instrukcji. Dodaliśmy przede wszystkim zabezpieczenia w zakresie nieodpowiednich parametrów zasilania oraz zabezpieczenie termiczne. W zakresie ergonomii użytkowania na płytce pojawił się dodatkowy przycisk do wygodniejszej regulacji parametrów układu.

Kolejną modyfikacją będzie możliwość wykorzystania drugiego przycisku do sterowania semaforem dla rozróżnienia przycisków do podawania sygnału zezwalającego do jazdy pociągowej oraz manewrowej.

W opracowaniu są też kolejne modyfikacje oraz nowe warianty układu dla innych producentów modeli semaforów.

Dostępność

Układy czekają jeszcze na ostateczne testy. Planowo powinny trafić na półki w pierwszym kwartale tego roku razem z innymi nowościami.

Nie przegap nowości – bądź na bieżąco dzięki newsletterowi!

Wybierz, w jaki sposób chcesz otrzymywać od nas informacje:

Pamiętaj że w każdej chwil możesz się wypisać z subskrybcji klikając w link podany w stopce wiadomości.

Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia.Dowiedz się więcej o praktykach prywatności Mailchimp tutaj.

Leave a Reply