Kolej podłogowa

Zabawa pociągami na podłodze to chyba typowy sposób na start w przygodę z modelarstwem kolejowych w najróżniejszych formach 🤩 Tu najistotniejsze jest to, aby bawić się i przyjemnie spędzać razem czas. Na późniejszych etapach także, choć wówczas liczą się też bardziej skomplikowane i wyszukane aspekty zabawy w miniaturową kolej.

Zabawa wyobraźnią, ale nie tylko

Zwykle bawiąc się na podłodze poza torami i modelami taboru kolejowego, wykorzystujemy własną wyobraźnię, która dorabia wszystko to co niedoskonałe i czego czasem nie mamy – perony, tunele i inne akcesoria. Kiedy zabawa wyobraźni przestaje wystarczać, można zacząć ją dodatkowo urozmaicać, wprowadzając np. scenariusze zabawy, lub…

Dostępne akcesoria

Chcą rozbudować Twoją podłogową kolej, możesz skorzystać np z „płaskiego semafora”, lub jego odpowiednika przystosowanego do użytku z prawdziwymi modelami semaforów.

Poniższe dodatki zaprojektowane z myślą o użytku w zabawie razem z najmłodszymi kolejarzami, gdzie wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, żeby zabawa pociągami stała się jeszcze ciekawsza!

Sprawdź pełną ofertę akcesoriów dla kolei podłogowych