W końcu jest!


Trwało to strasznie długo ale wreszcie udało się. Na sklep Google Play trafiała darmowa aplikacja, którą już nie raz można było zobaczyć w naszych materiałach.


Wersja demonstracyjna wyposażona została w pełny obecnie dostępny zakres funkcji, które pomogą przygotowaniu konfiguracji sprzętu potrzebnego do sterowania makietą. Nie chodzi tu jednak o żadne techniczne ustawienia. To co jest esencją projektu to przebiegi, a niebawem także i zależności. W dużej mierze to dzięki nim prowadzenie ruchu na makiecie będzie mogło odbywać się sprawnie i bezpiecznie.


Zachęcam Cię do wypróbowania jej i przygotowania projektu dla Twojej makiety. Aby Cię w tym wesprzeć na naszym kanale Youtube znajdziesz nagrania pokazujące w jaki sposób wykonać taki projekt od A do Z.


Pamiętaj, że Twój feedback jest bardzo ważny. Jeśli uważasz coś wymaga poprawy lub zawiera błąd napisz nam o tym. Aby ten proces usprawnić w najbliższej aktualizacji aplikacji pojawi się na to dedykowane miejsce.

Program testowy


Dla subskrybentów naszego newslettera będzie także możliwość dołączenia do programu testowego, w którym wszelkie nowe wersje trafią do Ciebie w pierwszej kolejności. Ilość kont testowych jest ograniczona, więc o uczestnictwie w programie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie do programu testowego
W ten sposób będziemy się z Tobą komunikować w sprawie spotkaniaA to dopiero początek przygody!

Leave a Reply