Jak podłączyć ze sobą semafor świetlny, tarczę ostrzegawczą i powtarzacze?
W Trainbrains przygotowaliśmy rozwiązanie dla osób ceniących prostotę instalacji i obsługi. Projektując ten kontroler, myśleliśmy o tym, jak zaoszczędzić Twój czas poświęcony na montaż i wykonanie urządzeń do sterowania, aby zostało Ci go więcej na prawdziwe modelarstwo.
Tak powstał rozszerzalny zestaw składający się pojedynczego kontrolera i kilku zintegrowanych sterowników semaforów do montażu podmakietowego, które zastępują klasyczne płytki montażowe!
Zobacz jak uzyskać realistyczne działanie i prostą obsługę, dzięki którym Twoja makieta powstanie szybciej, będzie prostsza w użytkowaniu i zapewni Ci jeszcze większą frajdę z zabawy!
Sprawdź jak działa
O rozwiązaniu
Zestaw składa się z kilku elementów:
Zintegrowane sterowniki semaforów PKP o numerze 0002 to propozycja dla Tych, którzy oczekują maksymalnej prostoty podczas instalacji i obsługi semaforów świetlnych, ale nie chcą rezygnować z realistycznego działania. Dzięki nim wysterujesz swój model semafora, tarczy lub powtarzacza montując go pod makietą
Kontroler semafora o numerze 0012 odpowiada za to, jakie sygnały są wyświetlane na każdym podłączonym modelu semafora. Dzięki obsłudze informacji zwrotnej, kontrolki LED informują o obrazie sygnałowym jaki wyświetla semafor.
Projektując nasz zestaw, braliśmy pod uwagę wiele czynników, m.in. ergonomię montażu, szybkość instalacji ograniczenie ilości potrzebnych narzędzi i kabli do minimum. Wszystko po to, by nawet awaryjna wymiana w czasie imprezy była szybka i sprawna.
Korzyści dla Ciebie
Uszyty na miarę
Rozwiązanie bazujące na rynkowym standardzie połączeń. Niewielki wymiar płytki. Powiększone otwory montażowe przystosowane do śrub 3 mm.
Nie potrzebujesz niczego więcej!
Wszystko pod kontrolą
Pełny obraz sytuacji
Dwie kontrolki na płytce ułatwiają szybką ocenę stanu urządzeń dzięki sygnalizacji stanu wymagającego Twojej uwagi. Wystarczy jeden rzut oka.
Minimalizacja pomyłek
Bezbłędna instalacja
Dzięki zastosowaniu asymetrycznych złączy unikniesz potencjalnego uszkodzenia układu spowodowanego odwrotnym włożeniem wtyczki.