Zestaw: Kontroler semafora + zintegrowane sterowniki do semafora, tarczy ostrzegawczej i 3 powtarzaczy

Jak podłączyć ze sobą semafor świetlny, tarczę ostrzegawczą i powtarzacze?

W Trainbrains przygotowaliśmy rozwiązanie dla osób ceniących prostotę instalacji i obsługi. Projektując ten kontroler, myśleliśmy o tym, jak zaoszczędzić Twój czas poświęcony na montaż i wykonanie urządzeń do sterowania, aby zostało Ci go więcej na prawdziwe modelarstwo.

Tak powstał rozszerzalny zestaw składający się pojedynczego kontrolera i kilku zintegrowanych sterowników semaforów do montażu podmakietowego, które zastępują klasyczne płytki montażowe!

Zobacz jak uzyskać realistyczne działanie i prostą obsługę, dzięki którym Twoja makieta powstanie szybciej, będzie prostsza w użytkowaniu i zapewni Ci jeszcze większą frajdę z zabawy!

Sprawdź jak działa

O rozwiązaniu

Zestaw składa się z kilku elementów:

Zintegrowane sterowniki semaforów PKP o numerze 0002 to propozycja dla Tych, którzy oczekują maksymalnej prostoty podczas instalacji i obsługi semaforów świetlnych, ale nie chcą rezygnować z realistycznego działania. Dzięki nim wysterujesz swój model semafora, tarczy lub powtarzacza montując go pod makietą

Kontroler semafora o numerze 0012 odpowiada za to, jakie sygnały są wyświetlane na każdym podłączonym modelu semafora. Dzięki obsłudze informacji zwrotnej, kontrolki LED informują o obrazie sygnałowym jaki wyświetla semafor.

Projektując nasz zestaw, braliśmy pod uwagę wiele czynników, m.in. ergonomię montażu, szybkość instalacji ograniczenie ilości potrzebnych narzędzi i kabli do minimum. Wszystko po to, by nawet awaryjna wymiana w czasie imprezy była szybka i sprawna.

Korzyści dla Ciebie

Uszyty na miarę

Rozwiązanie bazujące na rynkowym standardzie połączeń. Niewielki wymiar płytki. Powiększone otwory montażowe przystosowane do śrub 3 mm.
Nie potrzebujesz niczego więcej!

Wszystko pod kontrolą

Pełny obraz sytuacji

Dwie kontrolki na płytce ułatwiają szybką ocenę stanu urządzeń dzięki sygnalizacji stanu wymagającego Twojej uwagi. Wystarczy jeden rzut oka.

Minimalizacja pomyłek

Bezbłędna instalacja

Dzięki zastosowaniu asymetrycznych złączy unikniesz potencjalnego uszkodzenia układu spowodowanego odwrotnym włożeniem wtyczki.

Dowiedz się więcej!

Wybierz w jaki sposób chcesz otrzymywać od nas informacje:

Pamiętaj że w każdej chwil możesz się wypisać z subskrybcji klikając w link podany w stopce wiadomości.

Używamy Mailchimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia.Dowiedz się więcej o praktykach prywatności Mailchimp tutaj.