Pierwsze seryjne kostki pulpitowe

Na ten moment trzeba było zapracować dość długo, ale myślę warto było. 💪

Ostatecznie, po wielu próbach i sprawdzaniu rożnych podejść, wyklarowała się seryjna wersja kostki pulpitowej, jaką już niedługo będzie można dostać w naszym sklepie.

Wersja, którą można zobaczyć poniżej pozwala już wyobrazić sobie jak będzie wyglądał finalny komponent.

Już teraz można ocenić, jak to wszystko wygląda i działa. Poniżej nagranie działania prototypowego elementu w trybie testowym.

Planowane wersje

W pierwszym wydaniu, elementy te będą dostępne w wersji do samodzielnego montażu. Dzięki temu, że sporo testowaliśmy różne rozwiązania, montaż jest prosty i nie sprawia kłopotu.

Pełny katalog dostępnych wersji będzie dostępny już niedługo. W pierwszej kolejności trafi do niego aż 24 wzorów kostek!

Planowane są wersje z zabudowaną elektroniką oraz bez, które będzie można wykorzystać w inny sposób, także do budowy własnych rozwiązań.

Obudowy pulpitu

Wraz z kostkami, do oferty trafi też pierwsza wersja zestawu do samodzielnej budowy składanej obudowy pulpitu, która pomieści kostki o wymiarach 40×40 mm w 7 wierszach i 12 kolumnach.

Oznaczenia

Uzupełnieniem oferty kostek, są dedykowane oznaczenia w formie naklejek z wykonanych na samoprzylepnej przeźroczystej folii. Dzięki nim pulpit nabierze specyficznego charakteru.

Przeczytaj jak to odpowiednio zrobić.

Dostępność

Pierwsze gotowe zestawy powinny trafić do oferty jeszcze w te wakacje, więc jeśli marzą Ci się takie zabawki, polecam śledzenie naszego newslettera 📬.

A w oczekiwaniu na dostępność wszystkich komponentów, zachęcam się do rozpoczęcia planowania z użyciem gotowych szablonów pulpitów.

Leave a Reply